Menu
Pirkumu grozs

Ūdens mīkstinātājs/ veļas pulveris CALGON 3in1 - 1,5 kg

Ūdens mīkstinātājs/ veļas pulveris  CALGON 3in1 - 1,5 kg
Ūdens mīkstinātājs/ veļas pulveris CALGON 3in1 - 1,5 kg
  • Pieejamība: 8
  • Preces kods: 4002448125754
  • Svars: 1.50kg
  • Iepakojuma izmēri: 25.00cm x 10.00cm x 40.00cm
€7.99
€7.99
Calgon rūpīgi iztīra veļas mazgājamās mašīnas iekšpusi un sasniedz pat grūti sasniedzamās daļas. Calgon 3in1 Power Powder aizsargā automašīnu no kaļķu nogulsnēm, smakām un uzkrātajiem netīrumiem.
Kaļķakmens nogulsnes var ātri aizsprostot veļas mazgājamo mašīnu un negatīvi ietekmēt tās darbību. Izmantojiet Calgon jauno Power Powder 3in1, lai noņemtu kaļķakmens nogulsnes no sildstieņiem, šļūtenēm, mazgāšanas tvertnēm un dažādām mazām detaļām un novērstu pilnīgu mašīnas sabojāšanos. Mazāks mērogs nozīmē arī mazāku enerģijas patēriņu. Ciets ūdens ir liela problēma daudzās Vācijas mājsaimniecībās, un tas daļēji ir atbildīgs par katlakmens uzkrāšanos veļas mašīnā. Laika gaitā tas var izraisīt sildelementu pārkaršanu, šļūteņu aizsērēšanu un trumuļa griešanās grūtības. Calgon palīdz aizsargāt jūsu transportlīdzekli no šiem bojājumiem, novēršot katlakmens veidošanos. Lai to izdarītu, mēs izmantojam 3in1 Power formulu ar īpaši šim nolūkam izstrādātu pulveri. Calgon formulas 3-in-1 lielais ieguvums ne tikai novērš nogulšņu veidošanos, bet arī tas, ka tai ir neitralizējoša un dezodorējoša iedarbība, noņemot no automašīnas netīrumus un ziepju atlikumus. Lūk, kā efektīvi tikt galā ar spēcīgo tīras veļas smaku! Katru reizi mazgājot, izmantojiet kaļķakmens noņemšanas pulveri. Izmantojot Calgon 3in1 Power mazgāšanas līdzekli, to var dozēt kā mīkstu ūdeni. Kaļķakmens noņemšana arī pagarinās veļas mazgājamās mašīnas kalpošanas laiku.
Produkta īpašības
- Cīnās ar kaļķakmeni, aizsargājot veļas mašīnu no bojājumiem, ko izraisa nogulsnes šļūtenēs, durvju blīvējumos un cilindrā.
- Calgon Formula 3in1 Power arī palīdz uzturēt jūsu automašīnu tīru. Noņem apģērba šķiedras un netīrumus.
- Notīra no veļas neizskatīgos veļas mazgājamās mašīnas atlikumus un ziepes un uztur jūsu veļas mašīnu tīru.
- Novērš nepatīkamas smakas: Calgon unikālā formula novērš nogulšņu veidošanos, kas izraisa nepatīkamu smaku.
- Izmantojiet Calgon katrā mazgāšanas reizē, lai pasargātu veļas mašīnu no katlakmens veidošanās un iespējamiem bojājumiem.
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairieties no saskares ar acīm. Ja produkts nokļūst acīs, rūpīgi izskalojiet tās ar ūdeni. Nevajag norīt. Ja produkts ir norīts, meklēt medicīnisko palīdzību.