Menu
Pirkumu grozs

VANISH Balināšanas līdzeklis aizkariem 500 ml

VANISH Balināšanas līdzeklis aizkariem 500 ml
-33 %
VANISH Balināšanas līdzeklis aizkariem 500 ml
  • Pieejamība: 2
  • Preces kods: 5900627012644
  • Svars: 0.50kg
Piedāvājums beigsies pēc:
Dienas
Stundas
Min
Sek
€1.99
€2.99
€1.99
VANISH OXI ACTION Balināšanas līdzeklis aizkariem 500 ml - bez hlora

Rūpīgi attīra baltus aizkarus un piešķir tiem mirdzošu spīdumu. Rūpējas par šķiedrām un ir drošs visu veidu aizkariem, jo nesatur hloru .

Lietošana: Pirms lietošanas sakratiet. Mazgāšana: Pēdējai skalošanai pievienojiet 125 ml Vanish šķidruma. Mērcēšana: Pievienojiet 125 ml Vanish šķidruma 10 L ūdens un atstājiet audumu 5 minūtes. Vienmēr ievērojiet veļas mazgāšanas instrukcijas, kas norādītas cedeles. Ja šaubāties, vai, lietojot šo līdzekli, netiks bojāta apģērba krāsa, pārbaudiet kā reaģēs šis apģērbs saskarē ar mazgāšanas līdzekli, izmēģinot to neuzkrītošā daļā. Izskalojiet un izžāvējiet. Nelietojiet, lai izmazgātu vilnu, zīdu, ādu un zamšādu. Nelietojiet uz apstrādātām virsmām (piem., koka, metāla). Nelietojiet, lai iztīrītu paklājus un grīdsegas. Nemērcējiet ugunsdrošu tekstilu vai apģērba metāla daļas (pogas, rāvējslēdzējus). Pirms apstrādes vai pēc tās nepakļaut apģerbu tiešam karstumam vai tiešiem saules stariem, pirms tas tiek rūpīgi izmazgāts vai izskalots.

Bīstami! Pirms lietošanas izlasiet informāciju uz etiķetes. Sargāt no bērniem. Lietot aizsargcimdus Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, paņemiet līdzi produkta iepakojumu vai etiķeti. Saskare ar ādu: Nepieļaut iekļūšanu acīs, uz ādas vai uz apģērba. Pēc lietošanas rūpīgi nomazgāt rokas.
Saskare ar acīm: vairākas minūtes rūpīgi skalot tās ar ūdeni. Ja lietojat kontaktlēcas un ja ir iespēja tā izņemt, izņemiet. Turpiniet skalot acis. Ja norīts: ja jūtaties slikti, vērsieties saindēšanās centrā vai pie ārsta. Uzglabāt atsevišķi no pārtikas un dzērieniem.

Satur 2-metilizotiazol-3(2H)-on

Derīguma termiņš 2 gadi no ražošanas datuma.
Ražots: ES.