Menu
Pirkumu grozs

CITRONELLA Gaisa atsvaidzinātājs 300ml - pret odiem

CITRONELLA Gaisa atsvaidzinātājs 300ml - pret odiem
Jauns
CITRONELLA Gaisa atsvaidzinātājs 300ml - pret odiem
  • Pieejamība: 22
  • Preces kods: 8058951023335
  • Svars: 0.30kg
€2.49
€2.49
Gaisa atsvaidzinātājs pret odiem CITRONELLA 300ml

Neto masa: 300 ml. Pirms lietošanas sakratiet. Vienmēr turiet ierīci drošā attālumā no sejas. Jūsu pašu drošībai izmantojiet šo produktu tikai tam paredzētajam mērķim saskaņā ar norādījumiem. Ikvienam, kurš ir jūtīgs pret smaržvielām, lietojot šo produktu ir jāievēro piesardzība. Nav piemērots izsmidzināšanai uz audumiem.

BĪSTAMI! Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt. Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Turēt pietiekamā attālumā no karstuma avotiem, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas.

SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Var izraisīt alerģisku reakciju. Neieelpot. Lietot tikai labi vēdināmās vietās.Utilizēt saskaņā ar vietējām un reģionālām normām.
Ražots: ES.