Menu
Pirkumu grozs

Saistību atruna

Iepirkšanās kārtību SIA Super Selection interneta veikalā nosaka LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu".

Saistību atruna ir saistoša jebkuram SIA Super Selection interneta veikala lietotājam un ir spēkā, veicot pasūtījumu.

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, klients apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Super Selection varētu pieņemt klienta pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, klients piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti tikai ar klienta pasūtījuma apstrādi.

Super Selection Interneta veikalā apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs, iespējamas izmaiņas preču cenās un noformējumā. Preču piedāvājums un to cenas interneta veikalā var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma.

Preču cenas ir norādītas ar Pievienotās vērtības nodokli 21%. Cenā nav iekļauta maksa par piegādi - piegādes maksa var mainīties atkarībā no piegādes reģiona un preces svara / izmēra.

Super Selection patur tiesības nepiegādāt preci, ja klients nav veicis preces apmaksu.

Elektroniski noslēgtos līgumus pircējiem vēlāk nav iespējams apskatīties mājas lapā, un Super Action neuzglabā pirkuma līguma kopijas.

Precīzu informāciju par to, vai interesējošā prece ir atlikumos noliktavā, variet noskaidrot darba dienās no plkst. 10:00 līdz 17:00, zvanot uz norādīto kontakttālruni. Ja Jūsu izvēlētā prece nebūs vairs atlikumos, piedāvāsim to aizvietot ar līdzvērtīgu preci vai saņemt to pēc nākamās preču piegādes.

Super Selection sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem.

Jebkāda veida daļējas vai pilnīgas Informācijas pārpublicēšana bez SIA Super Selection rakstveida atļaujas ir aizliegta un uzskatāma par autortiesību pārkāpumu.